KATEGORIE PRODUKTŮ

DVEŘE INTERIÉROVÉ a VCHODOVÉ

Více informací o sekci DVEŘE INTERIÉROVÉ a VCHODOVÉ


DVEŘE INTERIÉROVÉ a VCHODOVÉ

Interiérové dveře jsou designovým prvkem interiéru, tepelně izolují, zabraňují hlučnosti, prašnosti  a  také  plní funkci  jako bezpečnostní prvek .

Naše dveře jsou kvalitním výrobkem za dobrou cenu. Můžete si vybrat ze široké škály, jako například interiérové dveře s kvalitní povrchovou SLIM fólií , které nevyžadují téměř žádnou údržbu. Jsou ideání pro běžné bydlení.  Možnost objednání  i  obložkových zárubní.

Dále interiérové dveře z velmi pružného a odolného Lamina CPVL folie nejnovější generace. Díky kvalitní CPCL folii která je odolná vůči vlhkosti , jsou tyto dveře ideálním řešením jako druhé vstupní dveře,interiérové dveře nebo dveře do koupelny.

Interiérové dveře s povrchovou úpravou CPPL folie – tvrdá, pružná a velmi odolná vůči oděrům, snese i saponáty a desinfekční prostředky. Dekory těchto folií jsou k nerozeznání od pravého dřeva.Výborně se hodí do  reprezentačních místností

Interiérové dveře s fólií HCPL extra  tvrdá  a odolná. Tento materiál je zvýšeně odolný vůči kyselinám, louhům, ředidlům, benzínu , olejům, tukům, vzniku skvrn atd….  Ideální pro řešení interiérových dveří ve škole, jídelnách a sportovních zařízení.

Interiérové dveře přírodní dýha je to přírodní nebo modifikovaná dýha ošetřena tvrdým UV lakem ve dvou vrstvách, který zabraňuje stárnutí a změně barevnosti dýhy.

Interiérové masívní dveře jsou vyráběny především ze smrkového dřeva. Na přání zákazníka mohou být vyrobeny i z borovice,modřínu , dubu nebo javoru.

Pro povrchové úpravy masivních dveří lze použít mořidla a následné lakování, nebo napouštění olejem, dále lazury a barvy dle vzorníku RAL.

Na výběr máme také širokou škálu z dekorativního skla do dveří. Pro výrobu dveří  je používáno  certifikované tvrzené sklo.

Interiérové dveře celoskleněné nebo skleněné dveře s  polorámem mají  tvrzené sklo o tloušťce 8mm s možností výběru  dekoračního skla. Výška dveří je standardně 2036mm- výška stavebního otvoru by měla být nejméně 2080 mm

Veškeré informace o různých variantách  získáte přímo na naší prodejně.

Dále v nabídce máme protipožární dveře ve variantách EI/EW30  nebo EI/EW60 v povrchové úpravě dekorů lamina CPPL, CPPL 3D+ nebo HCPL.  Můžeme dodat  i dřevěné nebo ocelové protipožární zárubně. Ocelová zárubeň je vyrobena z ocelového plechu o síle 1,5mm a je povrchově upravena základním nátěrem hnědé barvy.

Posuvné systémy dveří jsou výborným řešením v interiéru žádný problém s prostorem a skvělé na pohled. Tyto systémy mohou být řešeny stavebním pouzdrem nebo nástěnným posuvným  systémem.

Masivní vchodové dveře jsou vyrobeny ze smrku profil 68 mm s tepelnou izolací, izolačním dvojsklem s odvětrávací mřížkou  a lze objednat i zárubeň ze smrkového masivu.

Tyto dveře jsou plnohodnotně využitelné i na nechráněné prostory.

 

Ke všem typům dveří nabízíme obložkové nebo rámové zárubně a zároveň můžeme zajistit kompletní montáž našeho nabízeného sortimentu.

Věřím že naše nabídka Vás osloví  a jak se praví NÁŠ ZÁKAZNÍK NÁŠ PÁN Rádi Vás  uvítáme na Naší prodejně a určitě najdeme společnou cestu ke spokojenému výběru. Wink