KATEGORIE PRODUKTŮ

KVH Hranoly

Více informací o sekci KVH Hranoly


KVH Hranoly

KVH hranoly jsou velmi často využívané pro dřevěné konstrukce, díky svým skvělým vlastnostem. Jedná se o hoblované a vysušené hranoly, nejčastěji ze smrkového dřeva. Výhody KVH hranolů, oproti běžně dostupným hranolům, které jsou k dostání na pilách. Největší výhodou je jistě tvarová stálost. Díky tomu se dají skvěle využít pro menší stavby, jako jsou pergoly a altány, ale i pro větší stavby, od chatek až po rodinné domy.

 

Díky tvarové stálosti a tím i vysoké pevnosti se nesetkáte s prasklinami na nosných konstrukcích, jak tomu bývá u jiných trámů. Předejdete také plísním, houbám a hnilobě, neboť při hermetickém utěsnění do konstrukce nemá KVH hranol sklony k těmto komplikacím. Další výhodou je ušetřený materiál na úpravu povrhu. Díky vysoké vysušenosti a ohoblování není potřeba tolik povrchové úpravy, která má v tomto případě i delší životnost. Vzhledem k egalizovanosti tloušťky i šířky, nedochází k nerovnostem dřevostavby. Vzhledem k vysušenosti dřeva je také materiál celkem lehký a je tak možné převážet ho najednou větší množství, než u běžných hranolů. Proto se vyplatí pořídit rovnou kvalitní KVH hranoly a ušetřit za případné úpravy a spolehnout se na velmi dlouhou životnost.

 

Prodejem kvalitních KVH hranolů se zabýváme již několik let. Proto jsme si jisti, že Vám dokážeme nabídnout to nejlepší. Proto neváhejte vybírat hranoly s mnoha výhodami, které Vám ušetří čas i peníze. Ceny jsou vždy uvedeny za 1m. délku i množství s Vámi zkonzultujeme. Běžně jsou dostupné KVH hranoly do 13m délky. Neváhejte se ale na nás obrátit s jakýmkoliv požadavkem. Budeme se snažit vyjít vstříc.

 

Vybírejte kvalitní KVH hranoly pro Vaše pergoly i jiné dřevěné konstrukce a užijte si jejich výhody. Kromě výhod samotných hranolů poznáte i výhody našeho obchodu, jako jsou příznivé ceny a vstřícný přístup.


Dále by Vás mohlo zajímat: Palubky, Lazurovací laky, OSB desky, Vruty do dřeva, Spárovky, pergolové mříže