KATEGORIE PRODUKTŮ

BARVY, LAKY, OLEJE

Více informací o sekci BARVY, LAKY, OLEJE


BARVY, LAKY, OLEJE

Lazurovací laky a barvy

Dobrý den, vítá Vás sekce RH SERVIS PŘÍBRAM s.r.o. - barvy a laky. Naše společnost míchá barvy a laky na colorovacím centru nejmodernější výroby, řízené počítačem, přímo na své provozovně. Barvy na dřevo, kov, lazury a laky. To vše včetně technické podpory. Barvy na dřevo, probarvení strukturované omítky, interérové malby a další produkty největšího chemického koncernu na světe BASF, naleznete u nás. Obchodní značka Prince Color je zárukou kvality a dlouhodobé životnosti produktů. Price Color Decotop HQL, Prince Color Decotop SWL a Prince Color Decotop SAL jsou hlavní produkty této sekce. Související produkty neleznete v sekcích PALUBKY, PLOTOVKY, HOBLOVANÁ PRKNA, KVH HRANOLY.

 

S námi to bude vždy správné rozhodnutí

Vyspělé chemické technologie - například NANO technologie - a velice rozsáhlé provozněvýrobní zkušenosti koncernu BASF spoluvytvářejí a garantují vysoký standard kvality povrchových úprav v oboru dřevostaveb a dalších stavebně truhlářských či tesařských výrobků. Paliže nyní čtete tyto věty, pravděpodobně se chystáte zakončit nebo zušlechtit povrch dřevěného výrobku, zahradní stavby, plotu, podbití rodinného domu či fasády. Stojíte tedy před rozhodnutím jaký konečný nátěr použít, aby vaše dřívější snažení dostalo co nejhezčí finální podobu, a to samozřejmě na na co nejdelší dobu. V exteriéru je na povrchovou úravu kladen vysoký nárok z hlediska odolnosti proti povětrnostním vlivům. Lazurovací laky a barvy je třeba správné zvolit s ohledem na konkrétní užití. Správná volba je základním předpokladem úspěchu. Zvolit tedy lazurovací lak rozpouštědlový či na vodní bázi? Volit silnovrstvou či slabovrstvou lazuru? Vždy musí být zachována jistá míra prožnosti nátěru s ohledem na výrobek či stavební součát, kterou ošetrujeme proti povětrnosti, zejména vodě, mrazu a UV záření.

 

Barevná rozmanitost lazurovacích laků

 

Na našem mixážním centru, chcete-li kolorovacím centru, namícháme pro váš výrobek základních 64 ostínů a prakticky neomezený počet jejich modifikací. Díky počítačem řízeným pigmentacím v tisícinách litru, dokážeme namíchat vždy stejnou recepturu i s odstupem času. Lazura zachová přírodní krásu dřeva a zvírazní kresbu let.