Dobrý den, dovolujeme si Vás upozornit na dovolenou v naší firmě:

21.12.2023 - otevřeno
22.12.2023 až 1.1.2024 - dovolená
od 2.1.2024 - otevřeno

Rádi Vás uvítáme na naší prodejně, dále již bude otevřeno podle otevírací doby.

POKRAČOVAT
KATEGORIE PRODUKTŮ

SILKO - stavební chemie

Více informací o sekci SILKO - stavební chemie


SILKO - stavební chemie

Stavební chemie - rhobchod

 

Vážení zákazníci, v sekci stavební chemie jsme pro Vás připravili širokou paletu kvalitních produktů, které osloví profesionály i kutily. Sortiment je cílen zejména na stavebníky, montážní firmy, truhláře a tesaře. To ovšem neznamená, že si zde nevyberou představitelé i jiných profesí, neboť třeba špičkové polyuretanové tmely nebo MS polymery najdou široké uplatnění v rozmanitých výrobních oborech – automobilový průmysl, chladírenství… Naším cílem je nabídnout komplexní dodavatelský servis.

 

Jsme silným regionálním distributorem s dlouholetými zkušenostmi v oboru. Stavební chemie je pro nás partnerem již řadu let. Zkušenosti jsou prověřeny praxí, neboť naše stavební divize rhdomy.cz – nízkoenergetické domy, tyto produkty dlouhodobě používá a neustále prověřuje.

 

Stavební chemie se v našem obchodě rozděluje na dvě hlavní sekce. Ta první řeší klasické produkty všeobecné stavební chemie – PU pěny, silikonové tmely, akrylové tmely, hybridní tmely – třeba silikonakrylát, lepící tmel, PU tmely, PU lepidla a disperzní lepidla, lepidla neoprenová, MS polymery, kontaktní lepidla na bázi modifikovaných MS polymerů ( MS polymer modifikovaná je třeba T-rex, JUMBO Fix, Mamut Glue… ) , chemické kotvy, čističe a odmašťovače, stěrky a výtlačné pistole. Sekce druhá se týká především hydroizolací a zateplení fasád, vyrábíme šlechtěnou probarvenou omítku přímo na naší provozovně, lazurovací laky na vnitřní i venkovní použití. Naši partneři jsou lídři na trhu stavební chemie. Vytvořili jsme tak silné spojení, které ve svém výsledku přináší vysokou přidanou hodnotu pro naše odběratele, tedy pro Vás.

 

Neboť jsme si vědomi šíře našeho sortimentu, neprezentujeme všechny výše zmíněné výrobky a produkty v sekci stavební chemie. Nemusíte mít však obavy, každý se jistě rychle zorientuje a najde svůj produkt pomocí prolinku z jednotlivých popsaných produktů na jejich detail. Jednoduše v textu najedete myší na produkt a kliknutím se přesunete na konkrétní zboží.

Závěrem Vám popřejeme šťastnou ruku při výběru našich produktů. My sami jsme přesvědčeni, že pakliže spojíte Vaši podnikatelskou aktivitu s našimi produkty, budeme společně úspěšní. Stavební chemie rhobchod.cz je tu pro Vás.